< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

VÁNOČNÍ BESÍDKA S AKORDEM, DÁREČKY POD VÁNOČNÍM STROMEČKEM, SPOLEČNÉ ZPÍVÁNÍ

VÁNOČNÍ BESÍDKA S AKORDEM

OBLEVA (specifikace) =  zpravidla náhlé oteplení nad 0 ° C, které se vyskytne po souvislé vícedenní sérii celodenních mrazů ................ ......... a kdy se zpravidla chudák člověk, kráčející po nablýskaném a neposypaném povrchu chodníku, či silnice přerazí vejpůl.

Tak taková byla bohužel konstalace v den konání Vánoční besídky s Akordem a na účasti se to bohužel dosti podepsalo. Přesto ti, kdo si nechtěli nechat ujít kvalitní interpretace písniček z 80. let, tak na hudební akci dorazili (pozn. i někteří příznivci z Kralup n.Vlt.) a zcela určitě nelitovali. Interiér restaurantu Libčické plovárny byl opět personálem stylově vyzdoben a adventně připraven.

Se zřejmou pečlivostí připravila hudební formace AKORD pro své příznivce poslechové hity ve vícehlasém provedení. Akord opět zařadil jak muzikálové lahůdky tak i zbrusu nové novinky.

Po dvou úvodních poslechových blocích, během kterých návštěvníci příjemně povečeřeli, si všichni přítomní zazpívali několik tradičních vánočních koled. Došlo k zábavně moderované nadílce a následného komentovaného rozbalování obdržených vánočních dárečků, které návštěvníci s sebou donesli. Každý z přítomných si domů něco odnesl, na každého se dostalo.

Opět došlo i ke gratulaci, tentokrát k 38. narozeninám a k následnému sólovému tanečku oslavence s elegantní partnerkou.

Jak se již stalo zavedeným zvykem, lační tanečníci si při interpretacích tanečních hitů Oldies 80´s do syta zatačili a vypotili dosti potu, aniž  by museli vyrážet do Fitness centra.