< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

TANEČNÍ VEČÍREK pohodový večer s AKORDEM, plný poslechové i taneční hudby

Hudební TRIO AKORD - pohodový večer, plný poslechové i taneční hudby se konal restaurantu Na Radosti. Hudebníci nastoupili opět v plné sestavě. Během hudebního večera zazněly v prostorách restaurace Na Radosti v Libčicích nad Vltavou nově zařazené písně, které se návštěvníkům líbily. Nějvětší pozornost si zasloužil výborně zazpívaný duet. Velké ohlasy sklízely další věrohodně zazpívané mega hity, zazněly dále nově zařazené novinky. Některé videoukázky z akce jsou ke shlédnutí na YOU TUBE / TRIO AKORD 

I tentokrát došlo ke gratulaci k narozeninám. Po dohodě s kapelou byli společně oslavenkyně se svým partnerem  pozváni na taneční parket, aby si spolu zatančili sólově tanec. Spokojený pořadatel hudební akce narozeninovou gratulaci následně potvrdil i ze své pozice a oslavenkyni osobně vyzval k tanci. Nálada byla jako vždy velmi uvolněná, nikdo se nepřetvařoval a vládla zde dobrá pohoda, která opět vydržela do pozdních hodin.

Nejbližší hudební akce, tentokrát s mírně romantickým nádechem je již naplánována na polovinu května od 19 hodin v kulturním areálu Na koupališti v Libčicích nad Vltavou, kde budou zaláskované a věčně zamilované taneční páry tančit pod širým nebem. Připravovaná akce je dále zejména vhodná pro nekuřáky a rodiči s odrostlejšími dětmi.

Budeme se na Vás těšit

TRIO - AKORD

 Hrajeme písničky z osdesátých let, hity osmdesátých let, hudba osmdesátá léta, nestárnoucí hity 80., osmdesátky