< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

SLAVNOSTI HELLOWEN - velkolepá večerní Helloween párty s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků

 Halloweenská party s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků

 

Ten, kdo sobotní večer dorazil na hudební Halloween dýchánek s Trio Akordem určitě nelitoval. Mezi civilně oblečenými diváky se vyjímali zejména ti zamaskovaní v zajímavých, leckdy až morbidních převlekách.
Členové tria Akord – zpěvačky Án (Andrea Formánková), Hanny (Hana Vidimová) a kapelník Public (Pavel Král) dorazili v předstihu nejen kvůli obvyklé zvukové zkoušce, ale tentokrát i kvůli speciálnímu líčení, které se vizážistce Kateřině Noskové, jež celé odpoledne neúnavně líčila i malé děti při jejich „dýňování“, opravdu povedlo. Nezvyklé líčení a netypické počasí se sněhovou nadílkou na konci října s výpadky elektřiny vytvořilo pro Akord přípravu na vystoupení přímo ďábelskou.
Přeměnu obvykle seriózně vyhlížejících členů akordu v upíra, čarodějnici a pavoučí ženu sledovala nápady sršící šéfredaktorka Libčických novin Hannah Bartíková s fotoaparátem v ruce a vytvořila nám fotografie, které bychom nejraději měli i na občanských průkazech, kdyby to šlo. Dost jsme se u fotografování i prohlížení fotek pobavili a ocenili i vtipné fotomontáže, kterými jsi svou fotodokumentaci následně vyšperkovala. Důkaz je uložen na adrese: http://hbart.rajce.idnes.cz/Trio_Akord_-_Halloween_2012/.
Spolupráce s personálem Na Plovárně byla jako vždy velmi dobrá, možná ještě lepší než kdy jindy. Kuchařka Jaruš s děvčaty – Anetkou , Radkou a Renatkou  se doslova nezastavily. Takže milá děvčata, vřelé díky za všechny zúčastněné.
Jak už je při hudebních večerech s Akordem dobrým zvykem, nezapomnělo se ani tentokrát na ohlášené gratulace k narozeninám několika hostům, pro které si Akord nazkoušel speciální hudební dárek. Je milé sledovat, jak jsou oslavenci překvapeni, trochu v rozpacích, ale zároveň potěšeni veřejnou gratulací ke svému životnímu výročí.
Po půlnočním focení celé maskované Halloweenské rodiny došlo na celý večer očekávanou nominaci vydařených kostýmů a vyhlášení vítězů o nejlepší převlek.
Nesmíme zapomenout na opravdu vydařené plakáty této Halloween party, jejichž autorkou je výtvarnice Karolína, za něž jí velmi děkujeme stejně tak jako Acconu v čele se Simonou.
AKORD - živá muzika