< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

POSVÍCENSKÝ VEČÍREK - LETNÍ TANEČNÍ PARKET, PRAHA-ZÁPAD

Během posvícenského večera se nad zrenovovaným fotbalovým hřištěm fotbalového klubu AFK Libčice rozezněly tuzemské a zahraniční hity pop-muzic, věrně interpretované kapelou AKORDuo v nové sestavě : Šárka & Pavel, a kultivovaně odarovávala všechny přítomné návštěvníky (kteří dorazili na večírek v opravdu hojném počtu) po celých pět hodin tanečního maratónu.

Pořádnou dávku tance si tak užívali, jak nestárnoucí rodiče, elegantní a půvabné ženy ve středním věku, taktéž dorazili i tanečnice i tanečníci mladší věkové kategorie. Na letním tanečním parketu i v areálu FC AFK se během hudebně zábavného konaného hudebního pořadu "Zlatá léta pop-music" vytvořily spokojené skupinky, které se po celý hudební večer dobře bavili.

Během tanečního večera došlo tradičně ke gratulacím, tentokrát ke krásným kulatým 40. narozeninám a vtipným vzkazům mezi přáteli.

Dík patří vedení fotbalového klubu nejen za opětovné pozvání, ale zejména za výbornou organizaci posvícenského sobotního programu a místnímu personálu, že stihnul s úctyhodnou flexibilitou obsloužit přítomné hosty, příznivce kvalitní poslechové a taneční hudby.