< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

POSVÍCENSKÉ OSLAVY & VÝROČÍ ZALOŽENÍ FOTBALOVÉHO KLUBU - 100 let od založení AFK Libčice

AKORD živá muzika - tradiční posvícenské slavnosti a oslavy při příležitosti založení fotbalového klubu AFK Libčice

Ten, kdo v sobotu setrval na fotbalovém hřišti v Letkách až do odpoledních hodin mohl okusit pravé hudební osvěžení ve stylu 80. let. AKORD živá muzika se sešlo v plné sestavě: AN+PUBLIC+HANNY a zahájilo své vystoupení krátkým úvodním proslovem. FC AFK LIBČICE pogratulovalo a popřálo vedení dalších symbolických 100 let, vč. mnoha dalších sportovních úspěchů. Fotbalovou hymnou: Zelená je tráva, zahájilo posléze první hudební blok. Pozvolna se nad fotbalovým trávníkem rozezněly nestárnoucí a zamilované hity. Taneční parket nezůstával při zahájeních dalších hudebních sérií dlouho osamocený. Tanečně založení návštěvníci posvícenské akce si v pohodovém tanečním rytmu mohli připomenout dobu, kdy jim bylo o pár let méně.

AKORD živá muzika - představil během hudebního večera i nově zařazené hudební novinky. Nálada na večerní hudební oslavě byla zkrátka vynikající. Návštěvníci se opravdu velmi dobře bavili a letní taneční parket byl po dobu hudební produkce převážně zaplněný. Počasí se taktéž vydařilo, déšť přišel symbolicky až po temperamentní písni: Vítám déšť, a to již téměř v ranních hodinách. AKORD se s návštěvníky rozloučilo symbolicky písní Dej zpátky ten čas....

AKORD tímto dodatečně děkuje všem, kteří se z řad AFK LIBČICE podíleli na přípravě akce, zejména za perfektní připravenost a součinnost při realizaci večerní hudební slavnosti.