< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>


<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

P R O M O


HUDEBNĚ TANEČNÍ VEČÍREK

KRALUPY NAD VLTAVOU

PÁTEK 20-03-2020


Kultivovaná poslechová a taneční hudební produkce na svatby, různé soukromé akce - oslavy narozenin, firemní večírky, menší taneční zábavy ....
2018 - Sobota 23.06.18 /
Narozeninová rodinná párty, konaná v exteriéru restaurace Cafe-bar Eiffel v Roztokách u PrahyTaneční večer k MDŽ 10.3. od 19:30 Na plovárně

K poslechu a tanci zahraje a zazpívá u příležitosti MDŽ pěvecké Duo Šárka & Pavel dne 10. března 2018 od 19:30

v restauraci Na plovárně v Libčicích n.Vlt. u Prahy.

2017 - HOTEL - VALNOVKA - SVATEBNÍ RODINNÁ OSLAVA - EXTERIÉR HOTELU

2016 - HELLOWEENSKÝ VEČÍREK


2016 - ZÁMEK DOBŘÍŠ - SVATEBNÍ RAUT V ZÁMECKÉ RESTAURACI

2016 - Hudební večírky k poslechu a tanci


2014 - Svatební slavnost v Příbrami ( PENZION - MAJÁK )

2014 - Dámská jízda / soukromá after párty v Benešově


2014 - Oslava kulatých narozenin v Přerově n. Labem ( PENZION POLABÍ )

2014 - svatební hostina novomanželů v Resortu Zelené údolí Úžice v objektu Bašty, okres Praha-východ - uzavřená společnost, soukromá akce.


2013 - Poslechový večírek k výbornému jídlu v obchodním areálu ABC Sulice Hlubočinka, Praha-východ, od 20:00 hod

2013 - Podnikový večírek v restaurantu Statenický mlýn - restaurant Statenický mlýn

od 15:00 hod uzavřen pro veřejnost z důvodu soukromé akce firmy: "GRAMOFONOVÉ ZÁVODY - GZ MÉDIA a.s."

Ve spolupráci s fotbalovým klubem AFK Libčice n.Vlt. připravujeme hudební program:

POSVÍCENSKÝ HUDEBNÍ VEČÍREK S AKORDuem

VALENTÝNSKÝ HUDEBNÍ VEČÍREK

ZAZNÍ NEJLEPŠÍ TANEČNÍ TUZEMSKÉ I ZAHRANIČNÍ HITY Z VIII. DEKÁDY MIN. STOLETÍ

SRDEČNĚ ZVEME PŘÍZNIVCE KVALITNÍ TANEČNÍ A POSLECHOVÉ HUDBY NA ZAHÁJENÍ TANEČNÍ SEZÓNY S AKORDEM V ROCE 2013 - 9.2. od 20 hod.

Hudební akce na Libčické plovárně byla zrušena v důvodu požáru a z tohoto důvodu přesunuta do prostor v Kulturním domě v Libčicích.

VÁNOČNÍ BESÍDKA S AKORDEM

SOBOTA (20-01hod)
VOLNÉ POKRAČOVÁNÍ HUDEBNÍCH VEČÍRKŮ - "ZLATÁ LÉTA POP-MUSIC"
AKORD - ŽIVÁ - MUZIKA srdečně zve všechny rodiče, kteří se cítí stále jako za mlada na Vánoční besídku s AKORDEM. Pojďme si společně vytvořit příjemný adventní hudební večer, kde zcela jistě zazní krom vzpomínkových hitů pop-music 70 - 80. let i tradiční vánoční koledy, které všichni jistě dobře známe.

Překonejme tedy lenost, odhodlejme se na pár hodin opustit pohodlí, která nám poskytují naše obydlí s permanentně zapnutou televizí a pojďme se uvidět v čase adventním a kultivovaně se pobavit poslechem kvalitní hudby a svižným tancem.

Dobrá nálada a dobrovolné symbolické dárečky pod stromečkem by mohly opět vytvořit uvolněnou a pohodovou zábavu s AKORDEM.V současné době příležitostně vystupujeme s velmi oblíbeným pořadem na pokračování s názvem "ZLATÁ 80. léta" , ve kterém pravidelně obměňujeme repertoár, v kulturně - vzdělávacím centru Libčické plovárny v prostorách místního restaurantu pod hlavičkou pořadatele kulturních akcí.

Večírek v disco rytmu zahraničních a tuzemských hitů. AKORD - Živá muzika vás srdečně zve na zahájení taneční sezóny na Libčické plovárně. Představíme se opět s pořadem na pokračování. Zlatá léta pop - music, ve kterém pro vás mapujeme populární scénu minulých a představujeme nejvýraznější taneční hity Oldies párty 80´s


Na vaší oslavě tak mohou zaznít ve věrné interpretaci písně od Michala Davida, Heleny Vondráčkové, Karla Gotta, Hany Zagorové, Dalibora Jandy, Marie Rottrové, Ivety Bartošové, Michala Penka, Leony Machálkové, Jiřího Korna aj.Hudební formace AKORD - ŽIVÁ MUZIKA , PRAHA-ZÁPAD. PRAHA, PRAHA-VÝCHOD, MĚLNICKO. Živá taneční a poslechová hudba 80´ & 70´ s na svatby, rodinné oslavy, plesy, firemní večírky, silvestrovské show.Živá hudba ve stylu 80. let a 70. let např. na svatby, oslavy, narozeniny, jmeniny, různá výročí. Živá kapela ve stylu osmdesátých a sedmdesátých let na svatbu, živá muzika na firemní večírek, raut. Živá hudba 80. léta na svatbu, taneční párty, hudební zábavu, rodinnou oslavu, zahradní párty. "Zlatá 80. léta pop - music"
X X X X X

concept/ vers2
Karneval s AKORDEM
Hudební formace AKORD - ŽIVÁ MUZIKA si dovoluje srdečně pozvat "nestárnoucí a věčně mladé rodiče" na zahájení taneční sezóny. Tentokrát se jako velká rodina příznivců kvalitní poslechové a tanečné hudby sejdeme v kostýmech a maskách na lednovém maškarním karnevalu, který se uskuteční v prostorách restaurantu Libčické plovárny v pátek 25. ledna 2013 od 20 hod. Tak nezapoměňte přijít, čekají na vás nejsvižnější taneční hity Oldies 80´s .
Diskotéky - firemní večírky - Oldies Párty - Narozeninové oslavy - Svatby - Poslechová hudba do hotelových recepcí, restaurací a hudebních klubů
After party, Oldies & živá muzika v music clubu Pandora Praha Čakovice