< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

K O N T A K T

N a b í z í m e pořadatelům zábavných a hudebních akcí, majitelům restauračních a kulturně-společenských prostor poslechový i taneční repertoár ...

Hudební produkce je vhodná k pořádání společenských akcích / partnerská výročí, svatby, rodinné oslavy narozenin, podnikové a firemní večírky, společenské rauty, menší taneční zábavy

K O N T A K T : ♦ E-mail: trioakord@gmail.com
♦ Telefon: + 420 603 93 22 05

MP3 UKÁZKY NA: https://www.bandmarket.cz/94-akord-ziva-muzika-cz


Kapela AKORDuo - ŽIVÁ MUZIKA - živá hudba je nezbytnou součástí různých oslav např. kulatých narozenin, dále svateb, firemních večírků, setkání bývalých spolužáků, PŮSOBNOST HUDEBNÍ FORMACE AKORD - ŽIVÁ MUZIKA: HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, STŘEDOČESKÝ KRAJ,OKRES MĚLNÍK, OKRES KLADNO, OKRES PRAHA-VÝCHOD, OKRES PRAHA-ZÁPAD, PĚVECKÉ DUO AKORD - MARKÉTA LIPŠOVÁ-WAGNEROVÁ & PAVEL KRÁL, HUDEBNÍ PRODUKCE DO RESTAURANTŮ - KVALITNÍ ŽIVÁ HUDBA K VEČEŘI, Kapela AKORDuo - živá hudba na svatby, oslavy, firemní večírky, taneční zábavy a malé plesy,HUDBA - AKORD - KRALUPY NAD VLTAVOU - PRAHA - ZÁPAD, VÝCHOD, MĚLNICKO, Střední čechy. AKORDuo - ZIVA HUDEBNÍ PRODUKCE, OZVUČOVACÍ TECHNIKA, VIDEA YOU TUBE.

HLEDÁME ZPĚVAČKU DO DUA - DO KAPELY NA SVATBY A OSLAVY - HUDEBNÍ VEČÍRKY - OKOLÍ PRAHY - STŘEDNÍ ČECHY

ŽIVÁ HUDBA NA TANEČNÍ ZÁBAVY A AKCE MENŠÍHO ROZSAHU / MALÉ PLESY - živá hudba by neměla chybět na žádné větší a důležité oslavě, hudební produkce AKORDU rozproudí hosty k tanci i ke společnému zpěvu.
ŽIVÁ HUDBA NA SVATBU PRAHA - ZÁPAD

Zahrajeme po předchozí dohodě písně k poslechu i k tanci při pořádání tanečních večerů, rodinných oslav, zahradních párty, prezentací, odpoledních rautů, čajových dýchánků a zejména při setkáních bývalých spolužáků s vkusnou improvizací a při gratulacích jednotlivým oslavencům.
ŽIVÁ KAPELA NA OSLAVU V OKOLÍ PRAHY
Zahrajeme vám po dohodě na menších hudebních akcích - rautech věčně zelené a nestárnoucí hity (poslechové písně i melodické svěží taneční songy)
Disponujeme poměrně dobře sehraným repertoárem. Jedná se o písně hudebního žánru: "pop- music" převážně z 70.´ - 80.´ až 90´. let.

ŽIVÁ HUDBA NA OSLAVU
Máme k dispozici vlastní zvukovou aparaturu zn. Mackie pro ozvučení restaurací, menších kulturních domů a tanečních sálů, vináren, barů, pizzérií a restaurantů.
ŽIVÁ HUDBA PRO VÁS

Naše hudební vystoupení jsou vhodná jak pro různé společenské akce, dále pro firemní večírky, či soukromé rodinné oslavy, pro narozeninové párty, různá výročí, svatby a zejména pro třídní setkání bývalých spolužáků, kteří si nostalgicky připomenou léta mládí...

Živá hudba k tanci a poslechu za přijatelnou cenu pro všechny akce jako jsou: svatby, kulaté narozeniny, taneční zábavy, různé rodinné oslavy, firemní večírky, hotelová hudba či v restaurantech, různé rauty, vernisáže, výstavy aj.)
Živá hudba, svatby, oslavy - svatbu, oslavy narozenin, hudební skupina, svatební hudba, firemní akce, svatba hudba, hudba na svatbu, svatební hostiny, hudba.

LIBČICKÝ AKORD : - SVATBY - TANEČNÍ ZÁBAVY- RODINNÉ OSLAVY,
TANEČNÍ A POSLECHOVÁ HUDBA POP-MUSIC 70. - 80. - 90. LET,
HUDBA NA SVATBU - HUDBA K TANCI I POSLECHU - HUDBA PRAHA-ZÁPAD,
ŽIVÁ HUDBA NA TŘÍDNÍ SRAZY BÝVALÝCH SPOLUŽÁKŮ- HUDBA NA TANEČNÍ ZÁBAVU,
ZLATÁ 80. LÉTA - HUDEBNÍ VEČÍRKY VE STYLU OSMDESÁTÝCH LET

Zpěvačka Markéta Lipšová - Wagnerová, Kralupský slavík, členka libčického AKORDU, zpěvačka Veronika Šotová z Dejvického divadla, zpěvačka Šárka Zíková z kapely

HUDEBNÍ PRODUKCE PRO RESTAURANTY - HOTELY - BARY - PENZIONY,
Živá hudba ve stylu 80. let na svatby, oslavy, narozeniny, jmeniny, různá výročí,
Živá kapela ve stylu osmdesátých let na svatbu, živá muzika na firemní večírek, raut.Živá muzika 80. léta na svatbu, taneční párty, hudební zábavu, rodinnou oslavu, zahradní pártyLIBČICKÝ AKORD, ŽIVÁ HUDBA - KRALUPSKO, PRAHA-VÝCHOD, PRAHA-ZÁPAD, PRAHA, STŘEDNÍ ČECHY,
Hledáme zpěvačku doi kapely, Praha, Střední čechy,
Diskotéky - Oldies Párty - Narozeniny - Svatby - Plesy