< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

H I S T O R I E


V z p o m í n k y na dětství nebo mládí jsou pro všechny z nás příjemné. Tenkrát byl svět přece o trochu hezčí, o trochu lepší a určitě i méně zkažený a přehlednější než dnes. Všichni jsme před sebou měli celý život, spoustu plánů a skoro žádné starosti. Chodili jsme na odpolední čaje nebo večer na diskotéky a kupovali si vinylové desky našich oblíbených zpěváků ...


Archivní fotografie: kapela SÁRA - rok 1987 (před nástupem kapelníka k Základní vojenské službě v Lešanech):

Polda (sampler) + Wejfuk (bass gtr.) + Drdlis (el. guitar) + Švéd (keyboard) + King (klávesy, kytara, sólový zpěv)

Rok 1990 - díky spřízněné duši DJ Pepínovi zaznívají éterem ze studia Rádia RIO některé demo skladby (Náš den, Zástupy vteřin, Zbabělec, Vzpomínky, Jako blázen, Trnitá cesta, Smetiště pocitů, Styx aj.)


Rok 1993 - většina lidí z kapely SÁRA se vrhá jako většina lidí v zemi po sametové revoluci na podnikání, po rozpadu skupiny dochází zbylý člen - Paulo v rámci časových možností na doučování hry na klavír k profesorovi Radovi z Prahy 6 do ZUŠ Libčice. Na výuku zpěvu souběžně dochází budoucí kolegyně Šárka k profesorce pí Trojanové.


Rok 1994 - přibližně v tomto období vychází hudební snímek z domácího mini studia instrumentální balady "LABYRINT ŽIVOTA".


Roky 1995 - 2005 - se poklidným tempem odvíjí domácí hudební počin H & P. Hudební zkoušky se uskutečňují o víkendech u piana v domácím prostředí - v obýváku, na verandě s akustickou kytarou.Rok 2011 - velkolepá silvestrovská show. Trio-AKORD působící již ve tříčleném složení: Andrea (ÁN) + Pavel (PUBLIC) + Hanka (HANNY). Všichni se společně objevili na výborně zorganizovaném silvestrovském večírku. Trio AKORD následně odehrává velmi úspěšné a občany hojně navštěvovanou hudebně taneční večírky v restaurantu PLOVÁRNA LIBČICE, Praha západ .Rok 2012 - v sestavě hudební formace AKORD probíhají pozvolna přirozeně personální změny. Kapelník předkládá nabídku k občasné hudební spolupráci učitelce zpěvu Markétě z Kralup, která v minulosti působila, jako mladá vocalistka v hudební skupině PRECEDENS i ve skupině Janka Ledeckého.

Markéta, sólová zpěvačka a učitelka moderního zpěvu


Markéta v současné době vyučuje na ZUŠ moderní zpěv. Je hlavní ikonou pěvecké soutěže Kralupský talent, každoročně pořádána v KD Kralupy n.Vlt. (Kass). Je taktéž příležitostně zvána do DVQ - Dobrý večer kvintet (s O. Rumlem), během plesové sezóny vystupuje s Libereckým Big bandem a AKORDEM.

Rok 2013 - v červnu zahajuje spolupráci v hudební formaci zkušená poloprofesionální zpěvačka, pilná včelička se školeným hlasem a sympatickým vzhledem - Šárka.

Šárka - sólová zpěvačka

Šárka, věnovala opernímu a klasickému zpěvu již od ranného věku, pod odborným dohledem profesorky zpěvu paní učitelce zpěvu pí Trojanové. Jako mladičká dívka bodovala v několika televizních a pěveckých soutěžích. Postupem času se svou pílí vypracovala se k úctyhodné profesionalitě. Od roku 2013 působí aktivně v kapele.


Rok 2014/Duben - přijímá nabídku k občasné hudební spolupráci s AKORDEM profesionální zpěvačka z "ABBY Revivalu" - Veronika.

Veronika - sólová zpěvačka

Veronika studovala klasický zpěv a klavír. Když už bylo jasné, že bez zpívání nemůže být a ukázaly se i první úspěchy v různých soutěžích a přehlídkách, začala jezdit na soukromé hodiny zpěvu do Prahy, k pí L.Nopové. Po ukončení gymnázia v Ivančicích složila přijímací zkoušky a začala studovat Pop-zpěv na Pražské konzervatoři pod vedením prof. Wepperové. Až do roku 2013 působila aktivně v ABBA Revival.

https://www.youtube.com/watch?v=NTV2PwINb_k
POSLECHOVÁ HUDBA AKORD

AKORD - ŽIVÁ HUDBA K POSLECHU I TANCI

WWW.ZIVA-MUZIKA.CZLIBČICKÝ AKORD - MARKÉTA LIPŠOVÁ WAGNEROVÁ + PAVEL KRÁL
POSLECHOVÁ A TANEČNÍ HUDBA 70. - 80. LET
Pěvecké duo AKORD, KRALUPY N.VLT, PRAHA-ZÁPAD
Sháníte živou muziku - malou kapelu na vaši oslavu, či třídní srazy ?
Živá hudba 80´s na svatbu, oslavu, ples, večírek, silvestrovskou show.
Živá hudba ve stylu 70. & 80. let na svatby, oslavy, narozeniny, jmeniny, různá výročí
Živá kapela ve stylu osmdesátých let na svatbu, živá muzika na firemní večírek, raut.
Živá muzika 70. - 80. léta na svatbu, taneční párty, hudební zábavu, rodinnou oslavu, zahradní párty