< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

F O T O - G A L E R I E

ŽIVÁ MUZIKA AKORD

KULTIVOVANÁ HUDEBNÍ PRODUKCE K POSLECHU A TANCIMÁJOVÉ OSLAVY - Májový večer plný zamilovaných písní a nestárnoucích svěžích hitů v areálu Libčické plovárny

Sobotní májový večer, plný zamilovaných písní a nestárnoucích svěžích hitů v podání místního hudebního tria AKORD (v plné sestavě: AN+PUBLIC+HANNY) se konal v areálu Libčické plovárny. Sešla se zde opět výborná parta lidí, která se dobře pobavila, kvalitně si zatančila a na pár hodin jistě zapoměla na své každodenní starosti.

TANEČNÍ VEČÍREK pohodový večer s AKORDEM, plný poslechové i taneční hudby

Hudební TRIO AKORD - pohodový večer, plný poslechové i taneční hudby se konal restaurantu Na Radosti.

Zazněly novinky z repertoáru tria AKORD

VELIKONOCE - Velikonoční maratón, zcela zaplněný restaurant Na koupališti

Libčické hudební TRIOAKORD živě vystoupilo na velikonoční večerní akci Na koupališti se svým hudebním programem, ve kterém vévodily zejména rytmické skladby 80. let. TRIO AKORD zahrálo téměř během vystoupení cca 80 písní.

LISTOPADOVÝ HUDEBNÍ VEČER SE VZPOMÍNÁNÍM NA FENOMENÁLNÍ HUDEBNÍ SKUPINU ABBA

AKORD ŽIVÁ MUZIKA

Listopadový hudební večírek věnovaný vzpomínce na fenomenální švédskou skupinu ABBA. Na konaný večírek dorazili jak nároční posluchači, kteří ocenili změnu v sestavě AKORDU, tak i tanečně založení příznivci, kteří si vždy na rytmické vzpomínkové písně prezentované AKORDEM do syta a dobře zatančí.

MASOPUST - Masopustová taneční smršť, dlouhá noc, plná gratulací a kvalitní taneční hudby

"DALŠÍ HUDEBNÍ JÍZDA LIBČICKÉHO : TRIA AKORD“

Třetí veřejné vystoupení hudebního TRIA AKORD se uskutečnilo v restauraci Na koupališti o masupustním večeru a nadšení návštěvníci, kterým bylo tentokrát velmi požehnaně, se veselili až do následujícího dne.

HUDEBNÍ MATINNÉ - večer plný nově zařazených hudebních novinek ve školícím středisku Libčické plovárny

"Tak pozor kapelmajstr, jsme v přesile ! "

TRIO AKORD - večer plný nově zařazených hudebních novinek ve školícím středisku Libčické plovárny. Trio Akord po zvukové zkoušce zahájilo večerní program nově zařazenou písní.