< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

F O T O - G A L E R I E

ŽIVÁ MUZIKA AKORD

KULTIVOVANÁ HUDEBNÍ PRODUKCE K POSLECHU A TANCIPOSVÍCENSKÉ OSLAVY & VÝROČÍ ZALOŽENÍ FOTBALOVÉHO KLUBU - 100 let od založení AFK Libčice

AKORD živá muzika - tradiční posvícenské slavnosti v Libčicích nad Vltavou a oslavy při příležitosti založení fotbalového klubu AFK Libčice.

Ten, kdo v sobotu setrval na fotbalovém hřišti v Letkách do odpoledních hodin mohl okusit pravé hudební osvěžení ve stylu 80. let.

VEČÍREK MOULEN ROUGE - fantastický mejdan roku, plný elegantních žen a seriózních partnerů

HUDBA - AKORD LIBČICE

Povedený hudební mejdan. Fantastický tanečně - poslechový večírek ve stylu Moulen rouge, kde se sešla výborná parta lidí a zejména spousta krásných žen. Učitelky z místní mateřské školy předvedly pohybový talent a báječně zatančili na ústřední píseň z filmu Hříšný tanec...

SILVESTROVSKÁ SHOW - soukromá silvestrovská oslava v okruhu přátel a kamarádů

SILVESTR - ohňostroj, prskavky, rachejtle, spousta dobrého jídla a pití, kvalitní živá hudba a taneční parket jsou vždy nezbytnou sousčástí rozloučení se starým rokem a přivítání roku nového...

VALENTÝNSKÁ SLAVNOST - Valentinský večer s AKORDEM, plný romantických zamilovaných písní

Valentinský večer s Akordem.
Stejně jako ladí souzvuk tónů v jeden akord, ladilo i libčické TRIO AKORD se sv. Valentinem zaplnilo téměř oba sály restaurace.

TANEČNÍ SMRŠŤ - spousta hudebních novinek i vítání deště na roztančeném tanečním parketu.

V písni, ve které se vítá désť si dámy pohotově nad svými hlavami rozevřely své deštníky a vytvořily na tanečním parketu symbolickou atmosféru deštivého podnebí. Došlo i velkolepé gratulaci výročí svatby jak ze strany personálu, tak ze strany účinkujících.

VALENTÝNSKÁ TANEČNÍ PÁRTY ČTYŘICÁTNÍKŮ, VYZNAVAČŮ KVALITNÍ TANEČNÍ I POSLECHOVÉ HUDBY POP-MUSIC

Taneční valentýnská párty byla uspořádána zejména na základě dlouhodobé poptávky vyhladovělých vyznavačů kvalitní taneční i poslechové populární hudby osmdesátých let. Taktéž některým jedincům, kteří sice rádi chodí k tanci, ale kteří nemusí zrovna tradiční plesy, ani vesnický big-beat.

ZAHÁJENÍ LETNÍ SEZÓNY na Libčické Plovárně s hudební formací AKORD ŽIVÁ MUZIKA

V páteční večer 15.června se areálem Libčické plovárny rozezněly melodické písně v podání místního hudebního tria AKORD a to v rámci zahájení letní sezóny.