< RODINNÉ SLAVNOSTI >

<< UKÁZKY: VIDEO & MP3 >>

<<< NÁVŠTĚVNÍCI >>>

TOPlist

F O T O - G A L E R I E

ŽIVÁ MUZIKA AKORD

KULTIVOVANÁ HUDEBNÍ PRODUKCE K POSLECHU A TANCIBOUŘLIVÁ OSLAVA PADESÁTIN - UZAVŘENÁ SPOLEČNOST - OKRES KLADNO

BOUŘLIVÁ OSLAVA PADESÁTIN - UZAVŘENÁ SPOLEČNOST - OKRES KLADNO

OSLAVA KULATÝCH NAROZENIN - uzavřená společnost - OKRES BENEŠOV

OSLAVA KULATÝCH NAROZENIN - BENEŠOVSKO

UZAVŘENÁ SPOLEČNOST - SOUKROMÁ AKCE POŘÁDAJÍCÍCH

LÉTO 2019

SLAVNOSTI HELLOWEN - velkolepá večerní Helloween párty s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků

AKORD živá muzika - velkolepá večerní Helloween párty s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků. Ten, kdo osudný sobotní večer dorazil ve stylovém převleku, či kostýmu na další hudební helloween - dýchánek s místním Akordem určitě nelitoval. Sešlo se zde dost návštěvníků v zajímavých, leckdy až morbidních převlecích.

TANEČNÍ VEČÍREK USPOŘÁDANÝ K VÝROČÍ M.D.Ž. A PRO VŠECHNY KDO SE CHTĚJÍ DOBŘE BAVIT

LETOŠNÍ ZIMA NE A NE SKONČIT...... PĚVECKÉ DUO ŠÁRKA & PAVEL K VÝROČÍ M.D.Ž. USPOŘÁDALO TANEČNÍ VEČÍREK A DISKOPÁRTY PRO VĚKOVĚ STŘEDNĚ POKROČILÉ DÁMY A JEJICH PARTNERY V PROSTORÁCH RESTAURANTU LIBČICKÉ PLOVÁRNY .......

POSVÍCENSKÝ VEČÍREK - LETNÍ TANEČNÍ PARKET, PRAHA-ZÁPAD

O posvícenskou sobotu v Libčicích nad Vltavou se během večera nad zrenovovaným fotbalovým hřištěm FC AFK rozeněly ty nejlepší tuzemské i zahraniční hity pop-music kapely AKORDuo. Dorazili opět krásné a elegantní ženy, kterým to po celý večer velmi slušelo.

POSLECHOVÝ VEČÍREK S ŽIVOU MUZIKOU AKORD - April 2013 / PRAHA - ZÁPAD

Poslechový večírek s živou muzikou AKORD - April 2013, Praha - západ. Formace AKORD živá muzika provázela posluchače, kteří se chtěli příjemně pobavit aprílovým večerem. V průběhu večera zazněly romantické melodie.

VÁNOČNÍ BESÍDKA S AKORDEM, DÁREČKY POD VÁNOČNÍM STROMEČKEM, SPOLEČNÉ ZPÍVÁNÍ

Po dvou úvodních poslechových blocích, během kterých návštěvníci skvěle povečeřeli, si všichni přítomní zazpívali symbolicky několik tradičních vánočních koled. Došlo i k zábavně moderované nadílce a rozbalování obdržených vánočních dárečků, které návštěvníci s sebou donesli. Každý z přítomných si domů odnesl dáreček, na každého se dostalo.