POSLECHOVÉ VEČÍRKY

 

 

VIDEA na YouTube >

VIDEO - UKÁZKY

NÁVŠTĚVNOST >

TOPlist

 

F O T O G A L E R I E

HUDEBNÍ PRODUKCE K POSLECHU A TANCI


SLAVNOSTI HELLOWEN - velkolepá večerní Helloween párty s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků

AKORD živá muzika - velkolepá večerní Helloween párty s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků. Ten, kdo osudný sobotní večer dorazil ve stylovém převleku, či kostýmu na další hudební helloween - dýchánek s místním Akordem určitě nelitoval. Sešlo se zde dost návštěvníků v zajímavých, leckdy až morbidních převlecích.

POSVÍCENSKÝ VEČÍREK S AKORDuem - LETNÍ TANEČNÍ PARKET V LIBČICÍCH, PRAHA-ZÁPAD

O posvícenskou sobotu v Libčicích nad Vltavou se během večera nad zrenovovaným fotbalovým hřištěm FC AFK rozeněly ty nejlepší tuzemské i zahraniční hity pop-music kapely AKORDuo. Dorazili opět krásné a elegantní ženy, kterým to po celý večer velmi slušelo.

VALENTÝNSKÁ TANEČNÍ PÁRTY ČTYŘICÁTNÍKŮ, VYZNAVAČŮ KVALITNÍ TANEČNÍ I POSLECHOVÉ HUDBY POP-MUSIC

Taneční valentýnská párty byla uspořádána zejména na základě dlouhodobé poptávky vyhladovělých vyznavačů kvalitní taneční i poslechové populární hudby osmdesátých let. Taktéž některým jedincům, kteří sice rádi chodí k tanci, ale kteří nemusí zrovna tradiční plesy, ani vesnický big-beat.

POSLECHOVÝ VEČÍREK S ŽIVOU MUZIKOU AKORD - April 2013 / PRAHA - ZÁPAD

Poslechový večírek s živou muzikou AKORD - April 2013, Praha - západ. Formace AKORD živá muzika provázela posluchače, kteří se chtěli příjemně pobavit aprílovým večerem. V průběhu večera zazněly romantické melodie.

VÁNOČNÍ BESÍDKA S AKORDEM, DÁREČKY POD VÁNOČNÍM STROMEČKEM, SPOLEČNÉ ZPÍVÁNÍ

Po dvou úvodních poslechových blocích, během kterých návštěvníci skvěle povečeřeli, si všichni přítomní zazpívali symbolicky několik tradičních vánočních koled. Došlo i k zábavně moderované nadílce a rozbalování obdržených vánočních dárečků, které návštěvníci s sebou donesli. Každý z přítomných si domů odnesl dáreček, na každého se dostalo.

LISTOPADOVÝ HUDEBNÍ VEČER SE VZPOMÍNÁNÍM NA FENOMENÁLNÍ HUDEBNÍ SKUPINU ABBA

AKORD ŽIVÁ MUZIKA

Listopadový hudební večírek věnovaný vzpomínce na fenomenální švédskou skupinu ABBA. Na konaný večírek dorazili jak nároční posluchači, kteří ocenili změnu v sestavě AKORDU, tak i tanečně založení příznivci, kteří si vždy na rytmické vzpomínkové písně prezentované AKORDEM do syta a dobře zatančí.

POSVÍCENSKÉ OSLAVY & VÝROČÍ ZALOŽENÍ FOTBALOVÉHO KLUBU - 100 let od založení AFK Libčice

AKORD živá muzika - tradiční posvícenské slavnosti v Libčicích nad Vltavou a oslavy při příležitosti založení fotbalového klubu AFK Libčice.

Ten, kdo v sobotu setrval na fotbalovém hřišti v Letkách do odpoledních hodin mohl okusit pravé hudební osvěžení ve stylu 80. let.