POSLECHOVÉ VEČÍRKY

 

 

VIDEA na YouTube >

VIDEO - UKÁZKY

NÁVŠTĚVNOST >

TOPlist

 

F O T O G A L E R I E

HUDEBNÍ PRODUKCE K POSLECHU A TANCI


SLAVNOSTI HELLOWEN - velkolepá večerní Helloween párty s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků

AKORD živá muzika - velkolepá večerní Helloween párty s AKORDEM plná duchů, upírů a přízraků. Ten, kdo osudný sobotní večer dorazil ve stylovém převleku, či kostýmu na další hudební helloween - dýchánek s místním Akordem určitě nelitoval. Sešlo se zde dost návštěvníků v zajímavých, leckdy až morbidních převlecích.

TANEČNÍ VEČÍREK USPOŘÁDANÝ K VÝROČÍ M.D.Ž. A PRO VŠECHNY KDO SE CHTĚJÍ DOBŘE BAVIT

LETOŠNÍ ZIMA NE A NE SKONČIT...... PĚVECKÉ DUO ŠÁRKA & PAVEL K VÝROČÍ M.D.Ž. USPOŘÁDALO TANEČNÍ VEČÍREK A DISKOPÁRTY PRO VĚKOVĚ STŘEDNĚ POKROČILÉ DÁMY A JEJICH PARTNERY V PROSTORÁCH RESTAURANTU LIBČICKÉ PLOVÁRNY .......

POSVÍCENSKÝ VEČÍREK S AKORDuem - LETNÍ TANEČNÍ PARKET V LIBČICÍCH, PRAHA-ZÁPAD

O posvícenskou sobotu v Libčicích nad Vltavou se během večera nad zrenovovaným fotbalovým hřištěm FC AFK rozeněly ty nejlepší tuzemské i zahraniční hity pop-music kapely AKORDuo. Dorazili opět krásné a elegantní ženy, kterým to po celý večer velmi slušelo.

POSLECHOVÝ VEČÍREK S ŽIVOU MUZIKOU AKORD - April 2013 / PRAHA - ZÁPAD

Poslechový večírek s živou muzikou AKORD - April 2013, Praha - západ. Formace AKORD živá muzika provázela posluchače, kteří se chtěli příjemně pobavit aprílovým večerem. V průběhu večera zazněly romantické melodie.

VÁNOČNÍ BESÍDKA S AKORDEM, DÁREČKY POD VÁNOČNÍM STROMEČKEM, SPOLEČNÉ ZPÍVÁNÍ

Po dvou úvodních poslechových blocích, během kterých návštěvníci skvěle povečeřeli, si všichni přítomní zazpívali symbolicky několik tradičních vánočních koled. Došlo i k zábavně moderované nadílce a rozbalování obdržených vánočních dárečků, které návštěvníci s sebou donesli. Každý z přítomných si domů odnesl dáreček, na každého se dostalo.

POSVÍCENSKÉ OSLAVY & VÝROČÍ ZALOŽENÍ FOTBALOVÉHO KLUBU - 100 let od založení AFK Libčice

AKORD živá muzika - tradiční posvícenské slavnosti v Libčicích nad Vltavou a oslavy při příležitosti založení fotbalového klubu AFK Libčice.

Ten, kdo v sobotu setrval na fotbalovém hřišti v Letkách do odpoledních hodin mohl okusit pravé hudební osvěžení ve stylu 80. let.

VEČÍREK MOULEN ROUGE - fantastický mejdan roku, plný elegantních žen a seriózních partnerů

HUDBA - AKORD LIBČICE

Povedený hudební mejdan. Fantastický tanečně - poslechový večírek ve stylu Moulen rouge, kde se sešla výborná parta lidí a zejména spousta krásných žen. Učitelky z místní mateřské školy předvedly pohybový talent a báječně zatančili na ústřední píseň z filmu Hříšný tanec...